Wycieczka Oborniki Śląskie

W dniu 18.10.2013r. obyły się warsztaty ekologiczne do Nadleśnictwa Oborniki Śląskie. Wycieczka została zorganizowana przez kółko LOP (Liga Ochrony Przyrody) i uczestniczyli w niej uczniowie klas 1, 2 i 3. Wszyscy byli zadowoleni i przyjemnie spędzali czas podczas wycieczki. Warsztaty prowadził leśniczy, który oprowadzał po lesie i przekazywał nowe, ciekawe informacje na temat gatunków drzew, zwierząt i jak powstał las. W drodze przez las uczniowie zbierali także grzyby, dzięki temu wycieczka była jeszcze bardziej ciekawa. Co jakiś czas zatrzymywaliśmy się przy tak zwanych przystankach  ścieżki dydaktycznej. Miłym akcentem wycieczki było ognisko, na którym smażyliśmy kiełbaski. Czas spędzony na warsztatach uważamy za wykorzystany w dobry sposób. Wróciliśmy bardzo zadowoleni do szkoły.