Step by Stadt

Dnia 25 października 5-osobowe drużyny klas drugich z naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Step by Stadt Wrocław”-podchody po Wrocławiu.
Ja jako kapitan mojej drużyny z radością mówię, że konkurs był super ! Nareszcie ruszyliśmy się ze szkoły i wykonywaliśmy zadania z historii, języka obcego, matematyki i fizyki w terenie. Zwiedzaliśmy sporą część Wrocławia, nauczyliśmy się co nieco o stolicy Dolnego Śląska. Zobaczyliśmy trochę ciekawych zabytków naszego miasta.
Niestety nasza drużyna- klasy 2D zajęła 3 miejsce, miejsce na podium zajęła klasa 2B- zgarnęli albumy i oceny bardzo dobre z historii i j.angielskiego, a drugie miejsce klasa 2A.

Filip Porucznik