Kije i wf

Aby zainteresować młodzież nietypowymi formami ruchu proponujemy zajęcia z Nordic Walking. Stwierdziliśmy, że treningi z nordic walkingu przyniosą wiele  korzyści zdrowotnych młodym ludziom. Są  formą atrakcyjnych zajęć, dla osób mniej uzdolnionych sportowo, ale także ciekawych świata.  Podczas zajęć w terenie, łączymy przyjemne z pożytecznym. Poznajemy w ciekawy sposób nasz region – ponieważ jesteśmy szkołą, w której działają klasy z edukacją regionalną. Wędrujemy przez wrocławskie parki, tereny zielone troszkę nietypowo, bo z „patykami”, wzbudzając podziw, uśmiech i zdziwienie u wielu ludzi. Naszym uczniom podobają się takie zajęcia. Potrafią nawet pokazywać błędy jakie robią inni ” patykowcy”