WYGRAJMY SPRZĘT SPORTOWY DLA G17

Dwa zespoły naszego Gimnazjum: Grupa Szyjaki (Anna Kaletnik i Natalia Napiórkowska z kl. 3A- opiekun A. Pisarska) i Mangi (Małgorzata Hauke i Anna Kłodnicka z kl. 2C- opiekun A. Chajkowska) biora udział w konkursie na maskotkę igrzysk sportowych, które odbędą się we Wrocławiu w 2017r. "The World Games 2017". Aktualnie trwa ostatnie głosowanie internautów na prace miesiąca i tu każdy WASZ głos sie liczy- jest szansa na wygranie sprzętu sportowego dla szkoły. Wejdż na stronę http://sonda.wroclaw.pl/twg-maskotka i zagłosuj na pracę nr 12- Szyjaki lub 13- Mangi. Do finału 5 najlepszych prac wybierze Jury, w skład którego wchodzi między innymi Maja Włoszczowska, a ostatecznego wyboru dokonają internauci w otwartym głosowaniu. Dziewczyny mają szansę wygrać wyjazd na imprezę sportową połączoną z kulturą.

TRZYMAMY KCIUKI I GŁOSUJEMY:)

 
Ta strona używa plików Cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.