Regulamin półkolonii zimowych
  • Półkolonie zimowe organizowane są w 2 turnusach w terminach:

I turnus:  19.01 – 23.01.2015

II turnus: 26.01 – 30.01.2015

w godzinach 7:30-17:30.

• W godzinach 7:30-8:00 i 17-17:30 uczestnicy przebywają na terenie szkolnym. W pierwszym dniu każdego turnusu jest pełniony dyżur od godz. 7:15.
  • Ze względu na charakter organizacji półkolonii, w pierwszy dzień każdego turnusu prosimy przyprowadzać dzieci najpóźniej do godz. 8:30. W pozostałe dni  - stosownie do programu, który będzie podany po zakończeniu naboru (uczestnicy  będą dzień wcześniej informowani o planowanej porze wyjścia)
  • Koszt tygodniowych półkolonii to 130,-zł. (70,- zł.+ 60 obiady)
  • Obecność sprawdzana jest codziennie w godzinach przed wyjściem na realizację programu
  • O późniejszym przyjściu należy powiadomić każdorazowo wychowawcę. W przypadku spóźnienia się na zaplanowane wyjścia rodzice dowożą dziecko na miejsce zajęć.
  • W przypadku nieobecności dziecka na dniu zajęciowym koszt dzienny pobytu  nie jest zwracany.
  • Obowiązuje obuwie zmienne.
  • Ubrania wierzchnie każda grupa zostawia w przypisanej im szatni
  • O wyjściu poza teren sali oraz miejsce prowadzenia zajęć  uczestnik zobowiązany jest każdorazowo powiadomić wychowawcę.
  • Uczestników półkolonii obowiązuje całkowity zakaz oddalania się od grupy podczas wyjść poza teren szkoły.
  • Zapewniamy :

→ opiekę i organizację zajęć na miejscu i w czasie wyjść

→  korzystanie z materiałów plastycznych używanych do zajęć prowadzonych przez wychowawców

→  w programie  półkolonii:  wyjście do Aquaparku/ /do kina/ wyjście na lodowisko/ wyjścia niespodzianki/ warsztaty organizowane/ konkursy, gry i zabawy sportowe

- wyżywienie (obiady zapewnione przez firmę cateringową „Kasia” oraz w trakcie wyjść całodniowych)

• Podczas trwania półkolonii uczestnik może korzystać z własnych gier planszowych i bezpiecznych

zabawek.

• Z uwagi na przewidziane w programie półkolonii wyjścia każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.
  • Podczas zajęć półkolonii wszystkich uczestników obowiązuje dyscyplina, kultura osobista i wzajemna życzliwość.

Organizatorzy