Covenant Players

Fotorelacja z wizyty międzynarodowej grupy teatralnej „Covenant Players” w naszej szkole.

Uczniowie kilku klas naszego gimnazjum po raz kolejny mieli okazję oglądać spektakle grupy Covenant Players i brać w nich aktywny udziału. Aktorzy angażowali chętnych do zagrania na scenie i sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz zachęcali tych niezdecydowanych i niepewnych swoich możliwości do wypróbowania swych „sił” językowych i aktorskich. Po spektaklu uczniowie mogli także porozmawiać z anglojęzycznymi gośćmi pytając o ich doświadczenia w zawodzie aktora i życie codzienne w Stanach Zjednoczonych.

Zdjęcia i tekst: Aleksandra Chajkowska