Dnia 12 marca 2016 w godzinach od 10:00 do 13:00 odbędą się dni otwarte w Gimnazjum nr 17
Serdecznie zapraszamy! Wrocław ul. Ślężna 2-24.
Sportowy raport

16.XI. 2015 na Stadionie Olimpijskim podczas LEKKOATLETYCZNEJ  LIGI GIMNAZJALNEJ  uroczyście  zainaugurowano sportowe rozgrywki  wrocławskich szkół w roku szkolnym 2015/16. W zawodach wzięła udział reprezentacja chłopców i dziewcząt naszego gimnazjum. Uczniowie startowali w biegach, skokach i rzutach. Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie, a na koniec wszyscy uczestnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Kolejnymi zawodami  w ramach Gimnazjady były rozgrywki w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna pod opieka p.Stefanowskiego , w składzie:   Piotr Kowal, Kacper Biliński, Mateusz Stalski, Hubert Hurkała, Bartłomiej Tatarkowski, Patryk Biniek, Maciej Pawełczyk, Patryk Jekiełek, Wojtek Słyk i Rałał Wawrzyniak  zajęła IV miejsce w strefie i awansowała do wiosennych finałów miejskich.

16.XI.2015 swoje zawody rozegrali koszykarze. Zawodnicy pod opieką  p.Płatek  po dwóch wygranych  meczach i dwóch przegranych zajęli V miejsce . Naszą szkołę godnie reprezentowali: Patryk Jekiełek, Jarek Ziółkowski, Grzegorz  Bartoszek, Kacper Biliński, Piotr Ciężkal, Kuba Mytych, Tomek Rudzki, Wojtek Pater, Kuba Sztenc i Kuba Wąsik.