Step by Stadt 2012 i 2013

STEP BY STADT – PODCHODY PO WROCŁAWIU 2012 i 2013

19 października 2012 roku odbył się międzyklasowy konkurs Step by Stadt w celu wybrania najlepszej drużyny klas drugich. Wygrana drużyna z klasy 2d wzięła udział w międzyszkolnym konkursie Step by Stadt 7-go czerwca 2013 wraz z drużynami z Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 21 i Gimnazjum nr 3.

Czwarte miejsce zajęło Gimnazjum nr3, trzecie Gimnazjum nr 21, drugie miejsce przypadło Gimnazjum nr 14, a zaszczytne pierwsze miejsce zajęli gospodarze imprezy czyli grupa z Gimnazjum nr 17.

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele ocenili konkurs jako bardzo przydatny do zdobywania wiedzy o Wrocławiu, rozbudzający zainteresowanie miastem i uczący współpracy.