Rozpoczęcie roku szkolnego 2013-2014

Witamy wszystkich uczniów i rodziców, którzy razem z nami rozpoczną nowy rok szkolny.

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2 września 2013 roku o następujących godzinach:

klasy I godzina 8:00

klasy II godzina 9:00

klasy III godzina 10:00

Uczniowie klas pierwszych udają się pod salę gimnastyczną, gdzie będą na nich czekali wychowawcy klas. Po oficjalnym rozpoczęciu roku przejdą z wychowawcami do sal.

Uczniowie klas II i III spotykają się pod swoimi salami z wychowawcami i razem z nimi schodzą na sale gimnastyczną.

Uczniowie z klas I będą pisali także w tym dniu  test kompetencji językowych z dwóch języków - wiodącego i drugiego.

Test jest obowiązkowy ponieważ pozwoli dokonać podziału uczniów na grupy zaawansowania językowego. Prosimy, aby wszyscy uczniowie mieli ze sobą przybory do pisania. Szczegóły podane będą na spotkaniu z wychowawcą w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy.