Koncerty edukacyjne w Filharmonii Wrocławskiej

Jak co roku zapraszam wszystkich uczniów oraz rodziców na cykliczne koncerty edukacyjne do Filharmonii Wrocławskiej, które zostały przygotowane z myślą o młodzieży.Taki koncert to okazja do spotkania się ze światem wysokiej kultury i poznanie tajników sztuki muzycznej oraz świetna okazja do spotkania po szkole w innym miejscu w gronie znajomych.

W tym roku planowane one są w następujących terminach:

16. 10. 2013 godz. 18:00 - "Dźwięki z maszyny" - idą koncertu jest przybliżenie  muzyki elektroakustycznej jako jednego z najprężniej rozwijających się nurtów muzyki współczesnej, przedstawienie komputera jako najbardziej uniwersalnego instrumentu naszych czasów - taki "fortepian XXI wieku". Na ten koncert można zapisać się do 16 września cena 15 złotych lub jeśli będzie nas powyżej 20 osób (na co liczę) - 12 złotych. Zapisy przyjmuje Jadwiga Muszyńska wicedyrektor. Zapisać można się przez Librusa lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły albo podczas lekcji w sali 203.

11. 12. 2013 godz. 15:00 - "W kręgu polskiej muzyki XX i XXI wieku"

12. 02. 2014 godz. 15:00 'Muzyka klezmerska"

30. 04 2014 godz. 15:00 -" Operetka i musical"

11. 06. 2014 godz. 15:00 "Mistrzowie barokowej muzyki"

Można wykupić karnet na wszystkie 5 koncertów w cenie 60 złotych.

ZAPRASZAMY :)

 

 
Ta strona używa plików Cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.