Na kręglach w nagrodę

W ciągu ubiegłego roku szkolnego 2012/2013 nasza klasa, 3b (wówczas jeszcze druga), aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły. Liga klas, projekty czy konkursy nie były nam obce i zawsze dawaliśmy z siebie wszystko!

Z niecierpliwością czekaliśmy na rezultaty naszej (bądź co bądź ciężkiej i aktywnej) pracy. Rezultaty każdego z zadań „Ligii” witaliśmy z uśmiechami na twarzach . I, mimo kilku niepowodzeń, wytrwale dążyliśmy do celu. W końcu udało Nam się- wygraliśmy. Nagrodą okazał się czek o wartości 300 zł.

Okazja do wykorzystania nagrody nadeszła szybko- wyjście w dzień integracji Gimnazjum nr 17. Po krótkiej dyskusji i głosowaniu już wiedzieliśmy- pójdziemy na kręgle.

Wyjście okazało się pełnym sukcesem, wszyscy wracali zadowoleni. Dodatkowo czekała nas niespodzianka- pieniędzy starczyło na przepyszny deser. Lody okazały się strzałem w dziesiątkę.

W tym roku również „zapolujemy” na wygraną !

Zapraszamy do galerii >>

Diana Woźnica