Dla trzecich klas

DROGI TRZECIOKLASISTO !

Przed Tobą trudne wybory, poważne decyzje. I chociaż wydaje się, że niedawno rozpoczynałeś naukę w gimnazjum, to dzisiaj z pewnością musisz już myśleć o kolejnej szkole. Mamy nadzieję, że te trzy lata nauki w Gimnazjum 17 wyposażyły Cię w potrzebną w dzisiejszym świecie wiedzę i umiejętności, pozwoliły doświadczyć wiele przyjaźni, dobroci, życzliwości od innych ludzi oraz rozwinęły Twoje zainteresowania i pasje. Jeśli uczyłeś się solidnie i systematycznie przygotowywałeś się do lekcji oraz słuchałeś wskazówek nauczycieli, to z pewnością możesz spokojnie przystąpić do kwietniowego egzaminu kończącego edukację w gimnazjum. Jeśli natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest jeszcze niewystarczająca, to nie trać czasu, tylko zabieraj się do pracy.

ŻYCZYMY POWODZENIA, TRZYMAMY KCIUKI!

Mamy nadzieję, że Twój wybór szkoły ponadgimnazjalnej jest przemyślany, a szkoła, w której chcesz się uczyć odpowiada Twoim zainteresowaniom, predyspozycjom osobowościowym i zdrowotnym, możliwościom intelektualnym. Nabyłeś już z pewnością wiedzę o typach szkół, ich wymaganiach, możliwościach dalszej edukacji.

Kryteria i harmonogram rekrutacji do gimnazjów na rok szkolny 2013/2014 rok.

ZASADY I KRYTERIA SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH

HARMONOGRAM DLA SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA:
Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ można uzyskać na tej stronie!