Pierwsze zebranie z rodzicami w roku szkolnym 2013/2014

11 września 2013 roku zapraszamy na pierwsze spotkanie z wychowawcami i nauczycielami Gimnazjum nr 17. Będziemy omawiać ważne sprawy dotyczące regulaminów, planu pracy szkoły, samorządności , diagnoz i egzaminów. Obecność obowiązkowa. W razie braku możliwości przyjścia na zebranie, prosimy o wcześniejszy kontakt z wychowawcą. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Naszej Szkoły.

Zebrania dla rodziców uczniów klas I rozpoczną się o 16:30 na sali gimnastycznej - będzie prelekcja na temat profilaktyki raka szyjki macicy i refundowanych przez miasto Wrocław szczepieniach przeciwko tej chorobie dla dziewcząt. Później spotkania z wychowawcami w klasach.

Zebrania dla rodziców uczniów klas II i III rozpoczną się o godzinie 17:00 w wyznaczonych salach lekcyjnych.