Wycieczki

Zapraszamy na półkolonie Lato 2016! Zapisy rozpoczęte! Więcej również na stronie www.koloniewroclaw.pl

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU >>

WAŻNE INFORMACJE:

1/ OPŁATY

Koszt jednego turnusu to 180,-zł.

W cenie: dopłata do atrakcji, posiłki: śniadanie (kanapki, herbata  lub słodka bułka + woda mineralna 0.5 l.)

Obiad (dwudaniowy, napój, deser)

Opłatę za półkolonie należy wnieść nie później niż do 10.06.2016

(w  pierwszym dniu półkolonii przynosimy potwierdzenie wpłaty)

Brak wpłaty będzie równoznaczny z rezygnacją z półkolonii, a miejsce zostanie udostępnione dla dzieci z listy rezerwowej.

Konto do wpłat:

Nazwa odbiorcy: półkolonie Gimnazjum nr 17

Nr konta:  21 1020 5226 0000 6102 0416 3861

tytuł wpłat: półkolonie LATO 2016, turnus ___, imię i nazwisko dziecka, klasa.

2/ KARTY

A/ Terminy składania kart

Wypełnione karty na półkolonie wraz z załącznikiem (jest na stronie po karcie)  należy złożyć

Do 05.06. na portierni w Gimnazjum na ul. Ślężnej (pudełko z napisem LATO 2016)

w godz. 7:00-18:00 (pon-pt.) i w soboty 8:00-14:

W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będą mogli Państwo złożyć kart w podanym terminie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

B/ Wypełnianie kart

Bardzo proszę o dokładne wypełnianie kart, proszę się nie spieszyć. Zawsze mamy kontrolę półkolonii i sprawy formalne są dla nas równie ważne, jak zapewnienie atrakcji Państwa dzieciom. Niedokładnie wypełnione karty bardzo komplikują nam organizację dokumentacji półkolonii. Zgłoszonych dzieci jest bardzo dużo  i jest dla nas kłopotliwe dzwonienie lub pisanie o uzupełnianie braków.

1) jest jeszcze sporo czasu, więc najlepiej uzyskać oryginalny wpis pielęgniarki -  jeżeli nie będzie już faktycznie takiej możliwości to proszę dołączyć ksero z książeczki zdrowia 2 strony (ksero obustronne, jeżeli na luźnych kartkach, to spięte razem i każda przez państwa poświadczona za zgodność z oryginałem) - imienna + na odwrocie strona, na której jest zestawienie wszystkich szczepień

2) na karcie podpisy należy złożyć w 3 miejscach

4) pamiętamy o nr Pesel

5) pieczątka szkoły oryginalna – nie adres wpisany ręcznie

C/ Zbiórki dzieci

Zbiórki dzieci na półkolonie odbywają się w :

na ul. Ślężnej – w Gimnazjum  nr 17 – zawsze wychowawcy będą już od godz. 7: 30, dzieci przychodzą do godz. 9:00 (chyba, że będziemy mieć wcześniejszy wyjazd),  informacja będzie w szczegółowym programie, który podamy w późniejszym terminie

D/ Inne ważne

1/ jeżeli z półkolonii dziecko będzie odbierane przez osobę inną niż rodzice – należy na początku półkolonii (na cały turnus) dostarczyć wychowawcy grupy imienne upoważnienie do odbioru dziecka napisane przez rodzica z podaniem danych osoby odbierającej i nr dowodu (nie wystarczy informacja podana w karcie kolonijnej) – informacja o tym jest podana w załączniku do karty. Bez takiego upoważnienia nie będziemy mogli wydać dziecka osobie trzeciej.

2/ jeżeli dzieci chcą być w grupie z koleżanką/kolegą – a jeszcze nie pisali mi tego Państwo                w mailu – proszę przesłać taką informację drogą mailową

3/ po mieście poruszamy się tramwajami lub autobusami – będziemy mieć bezpłatne przejazdy, każde dziecko musi natomiast posiadać ważną legitymację szkolną, którą przynosi w pierwszy dzień półkolonii

4/ Szczegółowy program na poszczególne turnusy podamy w 1 tygodniu czerwca 2016. Czekamy jeszcze na informację z Wydziału Miasta o wysokości dofinansowania półkolonii oraz na uruchomienie zapisów na LETNIE atrakcje. Wtedy też podamy dokładne informacje na temat organizacji każdego dnia, kontakty do kadry, spis rzeczy, które zabieramy na każdy dzień, itp.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

Radek Szymanowski

tel. 510110168, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (nie zawsze w tygodniu w ciągu dnia mogę odebrać, więc albo proszę o tel. po godz. 16:00, albo proszę próbować do skutku:)